Menu
O Banku
Historia
Współpraca
Z życia Banku
Struktura

KOD SWIFT
POLUPLPR

Stopy procentowe NBP
Referencyjna                  1,50
Redyskonta Weksli        1,75
Depozytowa                   0,50
Lombardowa                  2,50

Waluty
NBP kursy średnie
Bank BPS kursy walut

Linki
Bank Polskiej Spółdzielczości
Narodowy Bank Polski
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Serwis Bankowości Spółdzielczej


Cegłów - Sójka Mazowiecka 2015

Kartka w cegłowskim kalendarzu z drugą niedzielą sierpnia od paru lat nie jest koloru czerwonego. Przybiera ona tego dnia nieskończoną paletę barw. Wtedy to właśnie ma miejsce festyn regionalny „Sójka Mazowiecka”, który już wpisał się w historię i tradycję tej miejscowości, tak jak i wpisał się udział w tej imprezie Banku Spółdzielczego w Mrozach.

Po raz kolejny gościliśmy na cegłowskim boisku ze swoim namiotem, dodając tym samym trochę zieleni i bieli do tego różnorakiego kolorytu, ale również parę innych kolorów w postaci balonów noszonych po całym terenie głównie przez młodszych odwiedzających, choć często i tych wcześniej urodzonych. Doroczne święto przyciągające całe rodziny, niezliczoną liczbę wystawców, sprzedawców, artystów oraz znamienitych gości takich jak chociażby Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki, poseł na Sejm RP Krzysztof Borkowski, Wójtowie i Burmistrzowie z okolicznych gmin czy Proboszczowie z okolicznych parafii. Jest to dla nas okazja do zaprezentowania się w szerszym gronie.

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć organizację kolejnej „Sójki Mazowieckiej”, dzięki czemu logo naszego Banku dumnie widniało na plakatach i zaproszeniach. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego dnia.


 

Więcej informacji na stronie gminy: ceglow.pl >>

 

 

 

 

05-320 Mrozy, ul.Adama Mickiewicza 33